Hiporehabilitace jako řešení

Mají vaši klienti problémy s úzkostmisebepoškozováním či nízkým sebevědomím? Mají sebevražedné sklony, poruchy příjmu potravy či deprese? 

Řešením může být hiporehabilitace: terapie a práce s koňmi.

Díky hiporehabilitaci se klienti a jejich rodiny naučí lépe si porozumět a vzájemně spolu komunikovat. Budou mít prostor prohlubovat sociální dovednosti, zkvalitňovat mezilidskévztahy, naučí se hledat kompromisy a pracovat s empatiíTo vše v klidném a bezpečném prostředí.

Přijďte se o hiporehabilitaci dozvědět více na workshop Hiporehabilitace jako řešení. Konat se bude 22. března 2024 od 10 do 13 hodin v areálu Hiporehabilitace Jupiter, z. s. v Řevnicích, Mníšecká 23.

Vyzkoušejte si hiporehabilitaci na vlastní kůži a sdílejte své zkušenosti se svými pacienty. Nabídněte svým klientům unikátní způsob terapie, kterým lze řešit i potíže týkající se šikany, opožděný psychomotorický vývoj, vadné držení těla či poruchy vývoje řeči. 

Workshop je zdarma. Kapacita je omezená. Pro účast je potřeba se přihlásit. 

Potřebujete-li více informací, ozvěte se e-mailem nebo na ☎️ 776614704.

O projektu

Projekt Spolupráce při inovaci hiporehabilitace v sociální praxi se zaměřením na rodiny s dětmi se specifickými potřebamis registračním číslem CZ.03.03.01/00/22_021/0001564 probíhá ve vybraných střediscích od května 2023 do dubna 2024. 

Jedná se o neziskové organizace Hiporehabilitace Jupiter, z. s. Řevnice, jako příjemce projektu, Vladykův dvůr, z. s. Roudné u Českých Budějovic a Kamenitý vrch, z. s. Černolice.

Spolupráce organizací byla umožněna díky finanční podpoře Evropské unie a Operačnímu programu Zaměstnanost plus.

Podpoříte nás?

Budeme rádi za jakýkoli příspěvek na číslo účtu: 2600980996/2010 . Potvrzení o daru neziskové organizaci zašleme na vyžádaní emailem info@hipojupiter.cz
Jak vás mohu podpořit?